ul. Stróżyńskiego 3; 60-688 Poznań

O FIRMIE

transport przedmiotów ponadnormatywnych

Historia firmy

Firma Szukała-Trans została założona w 1991 roku. Początki działalności firmy to przede wszystkim transport samochodów osobowych m.in. dla Hanex, Jaxapol, Kulczyk Tradex.
W połowie lat dziewięćdziesiątych zajęliśmy się głównie przewozem kontenerów morskich z portów Europy Zachodniej do Polski i Rosji. Wraz z powiększeniem taboru wzrosły również nasze możliwości transportowe; do naszej oferty dołączyliśmy transport chłodniczy oraz transport naczepami oplandekowanymi.
Rok 1999 był dla Szukała-Trans czasem przełomu. Wówczas podjęliśmy kolejne wyzwanie; ze względu na rosnące zapotrzebowanie na przewóz ładunków ponadnormatywnych zaczęliśmy świadczyć usługi w tym zakresie. Krok po kroku dostosowaliśmy tabor do przewozu ładunków ponadgabarytowych, dzięki czemu transport specjalistyczny stał się naszą domeną.
Firma Szukała-Trans oferuje również możliwości pilotażu pojazdów ponadnormatywnych oraz przygotowania zezwoleń na ich przejazd po krajach Unii Europejskiej, Rosji oraz byłych republik radzieckich.
Szukała-Trans jest członkiem Zrzeszenia Międzynarodowych Przewoźników Drogowych w Warszawie.

O firmie

Szukała-Trans funkcjonuje jako firma transportowa, specjalizująca się w przewozach ładunków ponadgabarytowych. Rzetelność, niezawodność oraz profesjonalizm usług, które stanowią dewizę naszej firmy od początku jej istnienia, pozwoliły nam zdobyć zasłużone uznanie i autorytet wśród kontrahentów, których liczba nieustannie rośnie.
Dotychczasowe sukcesy nie pozwalają nam zaniechać pracy nad podwyższaniem efektywności całego procesu transportowego. Naszym celem jest bowiem znalezienie się na czele uznanych przewoźników na arenie międzynarodowej.
Szukała-Trans realizuje przewozy na terenie Polski i Europy, a naszym priorytetem są transporty do krajów Europy Wschodniej i Azji. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przewozach do krajów WNP oraz Rosji.

tir

ZAINTERESOWANY NASZYMI USŁUGAMI?