Opcje językowe:               
Strona główna  e-mail  Telefony

  Nasze usługi obejmują:


  wycena transportu,
  logistyka,
  transport ładunków,
  organizacja zezwoleń,
  organizacja pilotażu policyjnego,
  pilotaż,
  organizacja transportu łączonego (woda, powietrze, ląd),
  naprawa zestawów ciężarowych,



  Szczegółowy zakres działalności

      To my przewieźliśmy konstrukcje o szerokości 6 metrów z Pińczowa do Stuttgartu. To my przewieźliśmy 100-tonową linię produkcyjną z Magdeburga do Bełchatowa. To my przewieźliśmy kręgi stalowe o średnicy 6,3 metra z Katowic do Kazlu Rudy na Litwie. To my przewieźliśmy 37-metrowe suwnice z Węgier do Dunkierki we Francji. To my przewieźliśmy 39-metrowe ramie dźwigu portowego z Zgorzelca do Brestu nad Atlantykiem. To my przewieźliśmy suwnice o długości 41 metrów z Chojnic do Salzgitter jak również gąsienicę o wadze 55 ton z Bremerhaven do Kijowa.
      Rzetelność, profesjonalizm oraz niezawodność stanowią dewizę naszej firmy od momentu jej powstania. Dzięki tym cechom cieszymy się dużym autorytetem wśród coraz większej rzeszy naszych kontrahentów. Mimo to nie spoczywamy na laurach. Nasze dotychczasowe sukcesy nie pozwalają nam zaniechać pracy nad podwyższaniem efektywności całego procesu transportowego, gdyż naszym celem jest ugruntowanie silnej pozycji w ścisłej czołówce uznanych przewoźników międzynarodowych.
      Nowoczesny tabor oraz doświadczony zespół umożliwiają realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Zapewniamy pewne i bezpieczne podjęcie oraz terminowe dostarczenie ładunków w wyznaczone miejsce. Profesjonalne podejście spedytorów, kierowców i mechaników sprawia, że wszelkie przeszkody i nieścisłości są wyjaśniane i rozwiązywane zanim mogłyby zakłócić proces wykonania usługi transportowej. Nad wszystkim czuwa Jacek Szukała - człowiek osobiście zaangażowany w optymalną realizację strategicznych zleceń.
      Dzięki temu oraz stałemu kontaktowi z naszymi współpracownikami i partnerami możesz być spokojny o powierzoną nam przesyłkę. Współpraca z doświadczonymi partnerami logistycznymi w całej Europie gwarantuje zarówno nam, jak i Tobie kompetentną obsługę na każdym etapie przewozu oraz wysoką jakość świadczonych usług. W ich zakres wchodzi także pilotowanie pojazdów z ładunkiem ponadnormatywnym.
      Samodzielnie wytyczamy trasy w kraju i za granicą, załatwiamy wszelkie oficjalne pozwolenia, posiadamy własny pilotaż, organizujemy pilotaż policyjny, gwarantujemy rzetelną informację na każdym etapie realizacji zlecenia, każdy transport jest ubezpieczony, na życzenie organizujemy załadunek i rozładunek, zapewniamy optymalny termin realizacji zlecenia, prosimy tylko o czas na załatwienie niezbędnych formalności. Silniki już się grzeją.
      W dalszym ciągu rozwijamy się. Jest to możliwe dzięki nowemu, nowoczesnemu i coraz bardziej wyspecjalizowanemu sprzętowi oraz większej wydajności pracy i lepszej organizacji.


  Realizacje

W roku 2006 zrealizowaliśmy 219 zleceń transportowych. Rok później było ich już 344. W tym roku wykonaliśmy już 477 powieżonych nam zleceń.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, skontaktuj się z nami lub prześlij do nas zapytanie w dowolnej formie, uwzględniając przy tym niezbędne dla nas informacje dotyczące wymiarów ładunku, miejsca jego podjęcia i przeznaczenia oraz oczekiwanego czasu realizacji zlecenia. Schemat, rysunek techniczny lub zdjęcie ładunku na pewno pomoże nam wybrać najbardziej optymalną możliwość transportu. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. my sporządzimy konkurencyjną ofertę uwzględniając potrzeby klienta i obopólne korzyści.
Copyright © 2008
Szukała-Trans Sp. z o.o.
ul. Stróżyńskiego 3
60-688 Poznań
tel.: (061) 828 35 50
faks: (061) 828 35 51